State Bicycle gravel velosipēds ar bezvadu SRAM transmisiju par 2000 dolāriem

Dalīties

ASV uzņēmums State Bicycle Co. prezentēja modernizētu All-Road līnijas velosipēdu līniju. Jauno gravel velosipēdu nosaukumi atbilst rāmja materiālam – All Road 4130 ir hroma-molibdēna tērauda 4130 rāmis, bet All-Road 6061 – 6061 alumīnija sakausējums.

Galvenās atšķirības, salīdzinot ar iepriekšo versiju ir tā, ka tagad tie ir pieejami ar 12 ātrumu bezvadu SRAM Rival XPLR AXS transmisiju un hidrauliskajām disku bremzēm. Tiem ir arī ļoti pievilcīgas cenas.

State Bicycle rokturi

State Bicycle cenas atšķirības

Interesanti ir tas, ka groupset atsevišķi maksā 1300 dolārus, vēl jo vairāk tāpēc, ka SRAM Rival XPLR AXS šobrīd ir deficīta prece. Neņemot vērā iepriekšminēto State Bicycle savus jaunos gravel velosipēdus pilnā komplektācijā piedāvā par 1999 dolāriem (modelis ar hroma-molibdēna tērauda rāmi). Savukārt alumīnija versija maksā par 600 dolāriem vairāk, kas ir diezgan neparasti.

Iespējams, ka cena ir augstāka tāpēc, ka alumīnija versija ir aprīkota ar 100% karbona dakšu. Jebkurā gadījumā var uzskatīt, ka šie velosipēdi šobrīd ir vislētākie no tiem, kas ir aprīkoti ar bezvadu transmisiju.

State Bicycle 4130

Par papildus 299 ASV dolāriem ar SBC “Monster Fork” dakšu varat aprīkot arī tērauda rāmja velosipēda versiju. Šī dakša ir speciāli izstrādāta priekš bikepacking’a. Ja neskaita plakanos stiprinājumus priekš disku bremzēm, caurās atveres priekš ratu maiņas, šī dakša ir aprīkota ar trim stiprinājuma vietām katrā pusē, pie kuriem varēsiet piestiprināt  pudeli vai citu papildus aprīkojumu.

State Bicycle transmisija

XPLR 10-44T kasetei ir 440% diapazons un tā ir īpaši optimizēta, lai nodrošinātu plūdenu ātrumu pārslēgšanu braucot gan lielos ātrumos, gan grants augšupceļos. SRAM XPLR eTAP AXS aizmugurējais pārslēdzējs ir aprīkots ar bezvadu eTAP ātrumu pārslēgšanas tehnoloģiju, kas ir pilnveidots ar ķēdes un AXS savienojuma kontroli.

SRAM Rival eTAP AXS ātrumu pārslēdzēju rokturi un hidrauliskās disku bremzes nodrošina lielisku un precīzu kontroli velosipēda vadīšanas laikā, kā arī iespēja regulēt bremžu rokturus priekš dažādiem rokas izmēriem braukšanu padara vēl komfortablāku.

State Bicycle 4130 All-Road XPLR AXS

4130 All-Road XPLR AXS modelis ar hromēta tērauda rāmi un dakšu ir pieejams par 1999.99 ASV dolāriem.

  • Velosipēds ir aprīkots ar pilnu SRAM Rival XPLR AXS transmisiju.
  • Rati ir savietojams ar bezkameru riepām. Velosipēdu var komplektēt ar 700C ratiem un Vittoria Terreno Zero 38mm riepām vai 650b ratiem un 53mm Vittoria Barzo riepām priekš kalnu velosipēdiem.
  • Velosipēds ir pieejams četros izmēros – XS, S, M, L. Tas paredzēts velosipēdistiem augumā no 154 līdz 196 centimetriem.
  • Braucamrīks ir pieejams divās krāsās – Black Canyon (melns) un Copper Brown (vara brūns).

State Bicycle 6061 All-Road XPLR AXS

State Bicycle 6061

6061 All-Road XPLR AXS modeli var iegādāties par 2599,99 ASV dolāriem. Izturīgais alumīnija rāmis ir komplektēts ar vieglu karbona dakšu. Tāpat velosipēdu var aprīkot arī ar SBC “Monster Fork” par papildus 299,99 ASV dolāriem.

  • Velosipēds ir aprīkots ar pilnu SRAM Rival XPLR AXS transmisiju.
  • Rati ir savietojami ar bezkameru riepām. Velosipēdu var komplektēt ar 700C ratiem un Vittoria Terreno Zero 38mm riepām vai 650b ratiem un 47mm Vittoria Terreno Dry.
  • Velosipēds ir pieejams četros izmēros – XS, S, M, L. Tas paredzēts velosipēdistiem augumā no 160 līdz 190 centimetriem.
  • Braucamrīks ir pieejams tikai vienā krāsā – Dark Woodland.

Kur iegādāties State Bicycle velosipēdus?

State Bicycle Co var piegādāt savus velosipēdus pa visu pasauli. Visdrīzāk, ka par piegādi uz Latviju nāksies neslikti piemaksāt, kā arī jāņem vērā muitas nodoklis.

Latvijā State Bicycle velosipēdus pārdod fixitis.lv. Cerams, ka Fixitis piedāvās iegādāties arī šos velosipēdus, jo pagaidām to State Bicycle klāsts ir diezgan skops.

Tāpat šos velosipēdus varat iegādāties statebicycle.eu.

Saistītie raksti

Elektroskūteris – izlasi, pirms iegādājies

Elektroskūteris (elektriskais skrejritenis) iekaro arvien lielāku popularitāti un šai...

Velosipēda ķēdes eļļošana un tīrīšana

Velosipēda dzīves ilgums un “veselība” lielākoties ir atkarīga no Jums. Pat pats profesionālākais transports nevarēs pats par sevi parūpēties, tāpēc īpašnieka uzdevums ir savlaicīgi nodrošināt dzelzs zirga detaļu apkopi. Vai vajag tīrīt transmisiju?

Shimano aprīkojums velosipēdiem, to klasifikācija un apraksts

Velosipēds, kā arī jebkura cita lieta, sastāv no komponentēm....

Velosipēda diska bremžu kluči – to veidi un īpašības

Bremžu kluči ir viena no vispieprasītākajām velosipēda rezerves daļām....

Velosipēda izvēle

Latvijas interneta dzīlēs var atrast rakstus, kuru tematika ir...

Velosipēda zādzība – viss, kas par to ir jāzina

Velosipēda zādzība mūsdienās diemžēl nav retums. It īpaši, ja...